Tech-Protect QI15W-A45 3u1 bežični punjač MagSafe, crni
Više informacija ›
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P24447
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect QI15W…
Opis proizvoda
Stilski dizajn i praktična modularna konstrukcija
Pametna zaštita i učinkovito punjenje
Zašto odabrati Tech-Protect QI15W-A45?
  • Punjenje do tri uređaja istovremeno
  • Brzo bežično punjenje snage 15W
  • Estetski i moderan dizajn
  • Sigurno magnetsko spajanje
  • Kompaktna i modularna izvedba
Tehničke specifikacije:
  • Ulazna struja (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Izlaz za smartphone: 15W
  • Izlaz za satove: 3W
  • Izlaz za slušalice: 3W / 5W
  • Magnetska MagSafe funkcija (radi samo izravno na telefon ili masku s MagSafe)
  • Preporučena snaga mrežnog punjača: minimalno 35W
Sadržaj pakovanja:
  • 1x punjač Tech-Protect QI15W-A45
  • 1x USB-C / USB-C kabel (100 cm)
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Besplatna dostava
Mcdodo Bežična punilica (CH-2462) za Apple, 22,5 W, Qi2, crna
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Dudao A11N 15W 3u1 indukcijska punjač, bijela
Usporedba
Bežični sklopivi punjač Qi 3u1 Plastic, PD20W, QC3.0, crni
Tech-Protect QI15W-A44 Magnetska bežična punjač MagSafe, bijela
Besplatna dostava
Bežični punjač 3u1 za Samsung telefone, 15W, crni