Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portni punjač PD 65W / QC3.0, crni
Otkrijte mrežni punjač Tech-Protect NCA65W-GAN, koji kombinira modernu tehnologiju GaN (galijev nitrid) sa snagom od 65 W u elegantnom i kompaktnom dizajnu. Zahvaljujući trima univerzalnim portovima možete istovremeno napajati prijenosno računalo, pametni telefon i tablet – brzo, sigurno i učinkovito.
Više informacija ›
Na lageru 2 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P29550
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect NCA65W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Maksimalna fleksibilnost: dva porta USB-C s podrškom za Power Delivery do 65 W i jedan port USB-A s podrškom za Quick Charge 3.0 do 60 W. Idealno za moderne ultrabookove, MacBook Air i starije uređaje.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Hoco Mrežni punjač N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, bijeli
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Hoco Mrežni punjač N62 USB-C, PD QC 30W, crni
Usporedba
Dudao A27 MaxC punjač, 35W, GaN, crni
Dudao A30EU punjač USB-A + USB-C, GaN, 30W, bijeli
Blavec punjač BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, crni
BlueStar USB-C adapter, 20W, crni
BlueStar USB-C adapter, 25W, crni
Acefast punjač A102 GaN, PD 30W, USB-C, crni
Tech-Protect NCA20 2-portni mrežni punjač PD 20W / QC3.0, crni