Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portni punjač PD 65W / QC3.0, bijeli
Otkrijte mrežni punjač Tech-Protect NCA65W-GAN, koji kombinira modernu tehnologiju GaN (galijev nitrid) sa snagom od 65 W u elegantnom i kompaktnom dizajnu. Zahvaljujući trima univerzalnim portovima možete istovremeno napajati prijenosno računalo, pametni telefon i tablet – brzo, sigurno i učinkovito.
Opis i parametri
Tech-Protect NCA65W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Maksimalna fleksibilnost: dva porta USB-C s podrškom za Power Delivery do 65 W i jedan port USB-A s podrškom za Quick Charge 3.0 do 60 W. Idealno za moderne ultrabookove, MacBook Air i starije uređaje.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Acefast punjač A106 GaN, 45W, 3 A, USB-C + USB, crni
Na lageru, u ponedjeljak 18. 5. kod vas
Usporedba
Dudao L16AC Adapter USB-C na USB, crni
Usporedba
Besplatna dostava
Tech-Protect NC120W-GAN 4-portni punjač PD 120W / QC3.0, crni
Dudao A27Max punjač USB-A + USB-C, 35W GaN, crni
Acefast punjač A102 GaN, PD 30W, USB-C, crni
Besplatna dostava
Tech-Protect NC240W-GAN 4-portni punjač, PD 240W / QC3.0, bijeli
Tech-Protect NCA20 2-portni mrežni punjač PD 20W / QC3.0, bijeli
Tech-Protect NC140W-GAN 4-portni punjač PD 140W / QC3.0, bijeli
Tech-Protect C35W 2-portni mrežni punjač PD35W, bijeli
Dudao A27S USB-A punjač, 25W GaN, bijeli