Tech-Protect NC240W-GAN 4-portni punjač, PD 240W / QC3.0, bijeli
Otkrijte Tech-Protect NC240W-GAN, moderni mrežni punjač s GaN tehnologijom (galijev nitrid), koji nudi impresivnih 240 W snage u kompaktnom i elegantnom dizajnu. Punite sve svoje uređaje brzo i sigurno – od prijenosnog računala preko tableta do pametnog telefona.
Više informacija ›
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P29546
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect NC240W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Četiri porta za punjenje: 3× USB-C i 1× USB-A za maksimalnu fleksibilnost.
  • Snažno punjenje:
    • Type-C1: 140 W (idealno za MacBook Pro 16" i druga zahtjevna prijenosna računala)
    • Type-C2: 100 W
    • Type-C3: 65 W
    • USB-A: 60 W s podrškom za Super Charge
  • Istovremeno punjenje: Svi portovi mogu raditi istovremeno s inteligentnom raspodjelom snage.
  • Kompaktan i elegantan dizajn: Minimalističko izvedba stane na radni stol, u ured i na putovanja.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Dudao A26TEU punjač USB-A + USB-C, GaN 25W, crni
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, bílá
Usporedba
ER POWER Dualni GaN punjač USB-C + USB-A, 30W, bijeli
Dudao A29 nabíječka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, černá
Besplatna dostava
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portni punjač, PD 200W / QC3.0, crni
Blavec punjač BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, crni
Dudao A14EU USB-C punjač, PD 20W + USB-C - USB-C kabel, bijeli
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1A, bijela
BlueStar adapter 2x USB-C, USB-A, 65W, crni
ER POWER Mini punjač 2x USB-C, 45W, GaN
Dudao A65Q putni punjač USB-A + USB-C, 65W GaN PD, bijeli