Tech-Protect NC200W-GAN 4-portni punjač, PD 200W / QC3.0, crni
Otkrijte mrežni punjač Tech-Protect NC200W-GaN, koji donosi snagu od 200 W u kompaktnom kućištu zahvaljujući naprednoj tehnologiji GaN (galijev nitrid). Punite prijenosna računala, tablete, pametne telefone i drugu opremu istovremeno – idealno rješenje za zahtjevne korisnike i svakodnevni rad s više uređaja.
Više informacija ›
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P29547
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect NC200W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Brzo punjenje dva prijenosna računala istovremeno: Dva glavna USB-C porta isporučuju do 100 W svaki, port USB-C3 nudi 65 W, a USB-A do 60 W s podrškom za Super Charge.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, bijela
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Cuktech CUKAD653EUGR punjač, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, sivi
Usporedba
Blavec punjač BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, crni
XO CE32 mrežni punjač, PD, 20W, USB-C, bijeli
Forcell F-Energy adapter VT-42B 65W GaN 2x USB-C i USB A, sivi
Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, crna
Dudao A4EU USB-A punjač, 2,1A, bijeli
Swissten Mrežni adapter 12W 1x USB-C i 1x USB-A, bijeli
Swissten GaN Mrežni adapter 2x USB-C Power Delivery 20 W, crni
Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portni punjač PD 65W / QC3.0, bijeli
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, černá