Tech-Protect NC200W-GAN 4-portni punjač, PD 200W / QC3.0, bijeli
Otkrijte mrežni punjač Tech-Protect NC200W-GaN, koji donosi snagu od 200 W u kompaktnom kućištu zahvaljujući naprednoj tehnologiji GaN (galijev nitrid). Punite prijenosna računala, tablete, pametne telefone i drugu opremu istovremeno – idealno rješenje za zahtjevne korisnike i svakodnevni rad s više uređaja.
Opis i parametri
Tech-Protect NC200W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Brzo punjenje dva prijenosna računala istovremeno: Dva glavna USB-C porta isporučuju do 100 W svaki, port USB-C3 nudi 65 W, a USB-A do 60 W s podrškom za Super Charge.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Besplatna dostava
Tech-Protect 4-portni punjač, PD 240W / QC3.0, crni
Na lageru, u ponedjeljak 18. 5. kod vas
Usporedba
Dudao A28PEU nabíječka 2x USB-C, PD 45W GaN, černá
Usporedba
Blavec punjač BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, crni
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, bílá
Besplatna dostava
Tech-Protect DC240W-GAN 6-portni punjač PD 240 W / QC3.0, crni
Forcell F-Energy adapter Mini GaN III, 2x USB-C, PD, QC4.0, 45W, bijeli
Borofone BN7 punjač, USB + USB-C, QC 3.0, PD 20W, bijeli
Forcell F-Energy Ultra tanki punjač VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, sivi