Tech-Protect NC120W-GAN 4-portni punjač PD 120W / QC3.0, crni
Otkrijte novu razinu punjenja s Tech-Protect NC120W-GAN, naprednim mrežnim punjačem s GaN tehnologijom (galijev nitrid). Kompaktne dimenzije i snaga do 120 W omogućuju istovremeno napajanje do četiri uređaja – od pametnih telefona i tableta do prijenosnih računala i gaming konzola.
Više informacija ›
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P29486
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect NC120W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maksimalna svestranost za sve vaše uređaje.
  • Dodatni portovi sa snagom do 30 W: idealno za pametne telefone, slušalice i dodatnu opremu.
  • Elegantan minimalistički dizajn: kompaktan i moderan, savršen kod kuće i na putovanju.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Forcell F-Energy adapter VT-42B 65W GaN 2x USB-C i USB A, sivi
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, bílá
Usporedba
Joyroom JR-TCF02 Mini USB-C punjač, 20W, PD, crni
Dudao A14EU USB-C punjač, PD 20W + USB-C - USB-C kabel, bijeli
ER POWER Mini punjač 2x USB-C, 45W, GaN
BlueStar Slim adapter USB-C, GaN, 20W, crni
Dudao L16AC Adapter USB-C na USB, crni
BlueStar USB-C adapter, 20W, crni
Tech-Protect C35W 2-portni mrežni punjač PD35W, bijeli
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, černá