Tech-Protect NC120W-GAN 4-portni punjač PD 120W / QC3.0, bijeli
Otkrijte novu razinu punjenja s Tech-Protect NC120W-GAN, naprednim mrežnim punjačem s GaN tehnologijom (galijev nitrid). Kompaktne dimenzije i snaga do 120 W omogućuju istovremeno napajanje do četiri uređaja – od pametnih telefona i tableta do prijenosnih računala i gaming konzola.
Više informacija ›
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P29487
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect NC120W…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maksimalna svestranost za sve vaše uređaje.
  • Dodatni portovi sa snagom do 30 W: idealni za pametne telefone, slušalice i dodatnu opremu.
  • Elegantan minimalistički dizajn: kompaktan i moderan, savršen za kod kuće i na putovanjima.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Joyroom JR-TCF02 Mini USB-C punjač, 20W, PD, crni
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Acefast punjač (A65) USB-C, GaN, 20 W, crni
Usporedba
Tech-Protect C35W 2-portni mrežni punjač PD35W, bijeli
BlueStar adapter 2x USB-C, USB-A, 65W, crni
Besplatna dostava
ER POWER Putni punjač 2x USB-C, 67W, GaN
Besplatna dostava
Tech-Protect DC160W-GAN 6-portni punjač PD 160W / QC3.0, crni
Dudao A29 nabíječka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, černá
Dudao A65Q putni punjač USB-A + USB-C, 65W GaN PD, bijeli