Tech-Protect DC160W-GAN 6-portni punjač PD 160W / QC3.0, crni
Nema više kaosa s kabelima i različitim punjačima. Tech-Protect DC160W-GAN je snažan stolni punjač s GaN tehnologijom (galijev nitrid) koja pruža ukupno 160 W i omogućuje punjenje prijenosnih računala, tableta, pametnih telefona, slušalica, pametnih satova i druge opreme – sve s jednog mjesta.
Više informacija ›
Na lageru 2 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P29484
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect DC160W…
Opis proizvoda
Glavne značajke:
  • 6 priključaka za punjenje: 4× USB-C i 2× USB-A za maksimalnu fleksibilnost
  • Brzo punjenje prijenosnih računala: glavni priključak Type-C1 pruža do 100 W
  • Dodatni Type-C priključci: 3× 45 W za tablete, pametne telefone i druge uređaje
  • USB-A priključci: 2× 12 W za starije uređaje
  • Inteligentna raspodjela snage: svi priključci mogu raditi istovremeno
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Acefast punjač A102 GaN, PD 30W, USB-C, crni
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Forcell F-Energy adapter VT-31 33W GaN USB-C i USB A, sivi
Usporedba
BlueStar adapter 2x USB-C, USB-A, 65W, crni
XO CE32 mrežni punjač, PD, 20W, USB-C, bijeli
BlueStar Slim adapter 2x USB-C, GaN, 30W, crni
Hoco Mrežni punjač N62 USB-C, PD QC 30W, crni
Besplatna dostava
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portni punjač, PD 200W / QC3.0, crni
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, crni
Dudao A65Q putni punjač USB-A + USB-C, 65W GaN PD, crni
Hoco Mrežni punjač N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, crni
Adapter za Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T tip, 60W, bijeli
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, bílá