Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, crna
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P7719
Jamstvo: 24 mjeseci
Tech-Protect C20W 2…
Povezani proizvodi
Borofone adapter BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, bijeli
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Acefast punjač 2x USB 18W QC 3.0, AFC, FCP, bijela (A33 bijela)
Usporedba
Besplatna dostava
Tech-Protect NC140W-GAN 4-portni punjač PD 140W / QC3.0, bijeli
Blavec punjač BC-9, PD 20W 3A, USB-C, crni
Besplatna dostava
Tech-Protect NC240W-GAN 4-portni punjač, PD 240W / QC3.0, bijeli
Hoco Mrežni punjač N62 USB-C, PD QC 30W, bijeli
Joyroom JR-TCF14 Ultra tanki USB-A + USB-C punjač, 20W, bijeli
Borofone adapter BN6 Field - USB-C, QC 3.0, PD, 20W, bijeli