Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, bijela
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P7720
Jamstvo: 24 mjeseci
Tech-Protect C20W 2…
Povezani proizvodi
Cuktech CUKAD653EUGR punjač, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, sivi
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Blavec punjač BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, crni
Usporedba
Besplatna dostava
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portni punjač, PD 200W / QC3.0, crni
XO CE32 mrežni punjač, PD, 20W, USB-C, bijeli
Forcell F-Energy adapter VT-42B 65W GaN 2x USB-C i USB A, sivi
Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, crna
Dudao A4EU USB-A punjač, 2,1A, bijeli
Swissten Mrežni adapter 12W 1x USB-C i 1x USB-A, bijeli
Swissten GaN Mrežni adapter 2x USB-C Power Delivery 20 W, crni
Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portni punjač PD 65W / QC3.0, bijeli
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, černá