Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD240W/QC4.0, 2 m, crni
Kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost dizajniran je za one koji zahtijevaju maksimalnu izvedbu, pouzdanost i brzinu. Uz podršku Power Delivery do 240 W i Quick Charge 4.0, ovaj kabel nudi munje punjenje za širok raspon uređaja, uključujući prijenosna računala, tablete i pametne telefone. Uživajte u učinkovitom punjenju i prijenosu podataka bez odgađanja i s maksimalnom sigurnošću.
Opis i parametri
Tech-Protect…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Brzo punjenje i prijenos podataka: Tehnologija Power Delivery (do 240 W) i Quick Charge 4.0 osiguravaju munje punjenje svih kompatibilnih uređaja.
Specifikacije:
  • Tehnologija: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Prijenos podataka: 480 Mb/s
  • Priključak: USB-C (standardni)
  • Duljina kabela: 100 cm
  • Materijal: Pleteni najlon za povećanu otpornost
  • Pakirano: U originalnom pakiranju
Set sadrži:
  • 1x kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 6A, 1,2 m, bijeli
Na lageru, u ponedjeljak 18. 5. kod vas
Usporedba
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD60W/3A, 2m, sivi
Usporedba
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD60W/3A, 0,25m, sivi
Mcdodo kabel USB-C - USB-C (CA-5580), 100 W, 1,2 m, crni
XO kabel NB-Q265B PD USB-C - USB-C, 1 m, crni
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m, zeleni
Joyroom S-A43 USB-C - USB-C kabel, 60W, 1,5 m, crni
Hoco X107 kabel USB-C - USB-C, 3A 60W, 1 m, bijeli