Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD100W/5A, 0,25 m, sivi
Robusni, dugotrajni UltraBoost kabel tvrtke Tech-Protect omogućuje vam da odmah i prije svega sigurno napunite sve uređaje s USB-C priključkom. Kabel nudi mogućnost dodavanja do 100 W energije u Power Delivery standardu. Korištena funkcija brzog punjenja ne uzrokuje preopterećenje ili pregrijavanje, a upotrijebljeni materijal otporan na vatru dodatno će zaštititi pribor tijekom korištenja.
Na lageru 2 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P15791
Jamstvo: 24 mjeseci
Tech-Protect…
Povezani proizvodi
Dudao L4ST kabel USB-A - USB-C, 2A, 1 m, bijeli
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Tech-Protect UB11T UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC3.0, 2m, crni
Usporedba
XO kabel NB103 USB - USB-C, 2 m, bijeli
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 3A, 2 m, bijeli
Blavec kabel USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,5 m, crno-sivi
Swissten podatkovni kabel USB-C - USB-C, 240W, 0,5 m, crni
Dudao L9C kabel USB-C – USB-C, 65W, 1 m, bijeli