Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC4.0, 1 m, crni
Kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost dizajniran je za one koji zahtijevaju maksimalnu izvedbu, pouzdanost i brzinu. Zahvaljujući podršci Power Delivery do 240 W i Quick Charge 4.0, ovaj kabel nudi munje punjenje za širok raspon uređaja, uključujući prijenosna računala, tablete i pametne telefone. Uživajte u učinkovitom punjenju i prijenosu podataka bez odgađanja i s maksimalnom sigurnošću.
Više informacija ›
Na lageru 3 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P22995
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Brzo punjenje i prijenos podataka: Tehnologije Power Delivery (do 240 W) i Quick Charge 4.0 osiguravaju munje punjenje svih kompatibilnih uređaja.
Specifikacije:
  • Tehnologije: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Prijenos podataka: 480 Mb/s
  • Priključak: USB-C (standardni)
  • Duljina kabela: 100 cm
  • Materijal: Pleteni najlon za povećanu otpornost
  • Pakirano: U originalnom pakiranju
Set sadrži:
  • 1x kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 3m, sivi
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
XO kabel NB-Q190A PD USB-C - USB-C, 1 m, bijeli
Usporedba
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, crni
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, 66W / 6A, 1 m, sivi
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m, crni
Acefast kabel (C24-03) USB-C - USB-C, 60 W, 1,2 m, bijeli
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD100W/5A, 1,8m, crni
Dudao L3CC kabel USB-C - USB-C, 60W, 1,2m, crni
Blavec kabel USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,5 m, crno-sivi