Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 3m, sivi
Više informacija ›
Na lageru 3 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P23187
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect…
Opis proizvoda
Ključne značajke
  • Munje punjenje: Podrška tehnologije 100W Power Delivery i naponska struja do 5A garantiraju nevjerojatnu brzinu punjenja i prijenosa podataka (do 480 Mb/s).
Tehničke specifikacije:
  • Podrška brzog punjenja i tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Brzina prijenosa podataka: 480 Mb/s.
  • Otporan najlonski površinski sloj protiv zamršivanja i oštećenja.
  • Konektor: USB-C.
  • Duljina: 3 m.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Maxlife kabel MXUC-05 USB-C - Lightning 1,0 m 20W, bijela
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, crni
Usporedba
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 2 m, crni
Swissten podatkovni kabel 4u1, 3A, 1,5 m, crni
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 5A, 100W, 1,2 m, bijeli
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m, plavi
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD240W/QC4.0, 2 m, crni
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 5A, 100W, 2 m, bijeli
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 2m, sivi
Dudao L25ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, bijeli