Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 2m, sivi
Više informacija ›
Na lageru 2 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P23183
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect…
Opis proizvoda
Ključne značajke
  • Munje punjenje: Podrška za tehnologiju 100W Power Delivery i naponska struja do 5A garantiraju nevjerojatnu brzinu punjenja i prijenosa podataka (do 480 Mb/s).
Tehničke specifikacije:
  • Podrška brzog punjenja i tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Brzina prijenosa podataka: 480 Mb/s.
  • Otporan najlonski površinski sloj protiv zamršivanja i oštećenja.
  • Konektor: USB-C.
  • Duljina: 2 m.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Dudao L25ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, bijeli
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Maxlife kabel MXUC-05 USB-C - USB-C 2.0 m 100W, bijeli
Usporedba
Dudao L3CC kabel USB-C - USB-C, 60W, 2 m, crni
Dudao L4T kabel USB-A - USB-C, 2,1A, 2 m, bijeli
USB-C - USB-C kabel, 2 m
Dudao L4C kabel USB-C - USB-C, 30W, 2 m, bijeli
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, crni
XO kabel NB103 USB - USB-C, 2 m, bijeli
Maxlife kabel MXUC-05 USB-C - Lightning 2.0 m 20W, bijeli
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, crni
Tech-Protect UltraBoost USB-C - AUX Mini Jack 3,5 mm, 1 m, crni