Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 1m, sivi
Više informacija ›
Na lageru 1 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P23182
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Tech-Protect…
Opis proizvoda
Ključne značajke
  • Munje punjenje: Podrška tehnologije 100W Power Delivery i naponska struja do 5A garantiraju nevjerojatnu brzinu punjenja i prijenosa podataka (do 480 Mb/s).
Tehničke specifikacije:
  • Podrška brzog punjenja i tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Brzina prijenosa podataka: 480 Mb/s.
  • Otporan najlonski površinski sloj protiv zamršivanja i oštećenja.
  • Konektor: USB-C.
  • Duljina: 1 m.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Tech-Protect UltraBoost USB-C - USB-C, PD60W / 3A, 0,25 m, siva
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Blavec kabel USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,25 m, bijelo-srebrni
Usporedba
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, 15W/3A, 0,25m, sivi
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, crni
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD60W/3A, 2m, sivi
Tech-Protect UltraBoost adapter USB-C - HDMI 4K 60Hz, crni
Mcdodo kabel USB-C - USB-C (CA-5580), 100 W, 1,2 m, crni
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 3 m, crni