Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 0,5m, sivi
Opis i parametri
Tech-Protect…
Opis proizvoda
Ključne značajke
  • Munje punjenje: Podrška za 100W Power Delivery tehnologiju i naponska struja do 5A garantiraju nevjerojatnu brzinu punjenja i prijenosa podataka (do 480 Mb/s).
Tehničke specifikacije:
  • Podrška brzog punjenja i Power Delivery tehnologije (100 W).
  • Brzina prijenosa podataka: 480 Mb/s.
  • Otporan najlonski površinski sloj protiv zamršivanja i oštećenja.
  • Konektor: USB-C.
  • Duljina: 0,5 m.
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Forcell F-Energy kabel USB-C - USB-C, QC4.0, PD, 5A, 100W, 0,25 m, crni
Na lageru, u ponedjeljak 18. 5. kod vas
Usporedba
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD100W/5A, 0,25 m, sivi
Usporedba
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, 66W / 6A, 1 m, sivi
Tech-Protect UB11T UltraBoost kabel USB-C, PD100W/QC3.0, 2m, crni
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD60W/3A, 2m, sivi
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, 15W/3A, 0,5m, sivi
Mcdodo kabel USB-C - USB-C (CA-5580), 100 W, 1,2 m, crni
Maxlife kabel MXUC-05 USB-C - Lightning 2.0 m 20W, bijeli
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 5A, 2 m, bijeli
Dudao L25SC kabel USB-C - USB-C, 60W, 1 m, bílý
Dudao L9C kabel USB-C – USB-C, 65W, 2 m, bijeli