Dudao L10C kabel USB-C - USB-C, PD 100W 5A, 0,23 m, crni
Kabel Dudao L10C je pouzdana veza između vaših uređaja. Nudi brzi prijenos podataka i sigurno punjenje s podrškom za USB Power Delivery do 100 W. Zahvaljujući čvrstoj, fleksibilnoj konstrukciji odolije svakodnevnom savijanju i osigurava dug vijek trajanja.
Opis i parametri
Dudao L10C kabel…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Izdržljiv i fleksibilan: Kabel se neće pokidati niti slomiti, a pritom ostaje lako savitljiv.
  • Brzo punjenje: Podrška za standard USB Power Delivery za maksimalnu snagu do 100 W (provjerite kompatibilnost vašeg uređaja).
  • Pojačana izdržljivost: Ojačani spojevi između konektora i kabela štite najopterećenije dijelove.
  • Kompaktan i estetski dizajn: Lagan kabel s elegantnim izgledom, koji se lako prenosi i koristi.
Specifikacije:
  • Marka: Dudao
  • Model: L10C
  • Priključci: USB-C – USB-C
  • Duljina: 0,23 m
  • Maksimalna snaga: 100 W
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
XO kabel NB-Q190B PD USB-C - USB-C, 2 m, bijeli
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD100W/5A, 1,8m, crni
Usporedba
Hoco kabel 3u1 USB - Lightning / Micro USB / USB-C, 1 m, bijeli
Mcdodo kabel USB-C - USB-C (CA-5580), 100 W, 1,2 m, crni
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 3m, sivi
Dudao L7C kabel USB-C - USB-C s LED zaslonom, 100W, 1 m, crni
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, 66W / 6A, 1 m, sivi
Dudao L9C kabel USB-C - USB-C, 65W, 2 m, bijeli