Borofone adapter BN19 Intenso GaN - USB + USB-C, PD, 20W, QC 3.0, 3A, crni
Opskrbite svoje uređaje energijom brzo i sigurno uz Borofone BN19 Intenso GaN – kompaktni, ali moćni punjač opremljen modernom GaN tehnologijom. Zahvaljujući USB-C i USB-A portovima koji podržavaju Power Delivery (PD) 20W i Quick Charge (QC) 3.0 18W, napunit ćete svoje uređaje u rekordnom vremenu.
Više informacija ›
Na lageru 2 komand Više informacija › Narudžba do 16:00, predviđena dostava: kod vas u petak 15. 5.
Šifra proizvoda: P24200
Jamstvo: 24 mjeseci
Opis i parametri
Borofone adapter…
Opis proizvoda
Ključne značajke:
  • Snaga do 20W – Brzo punjenje za pametne telefone, tablete i druge uređaje
  • USB-C + USB-A – Punjenje dva uređaja istovremeno
  • GaN tehnologija – Učinkovitije punjenje s manjom produkcijom topline
  • Kompaktni dizajn – Veličina samo 79,3 × 40 × 38 mm i masa 61 g
  • Vatrootporan materijal – Siguran i otporan PC plastika
Prikazati cijeli opis
Povezani proizvodi
Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, bijela
Na lageru, u petak 15. 5. kod vas
Usporedba
Cuktech CUKAD653EUGR punjač, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, sivi
Usporedba
Blavec punjač BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, crni
Besplatna dostava
Tech-Protect NC200W-GAN 4-portni punjač, PD 200W / QC3.0, crni
XO CE32 mrežni punjač, PD, 20W, USB-C, bijeli
Forcell F-Energy adapter VT-42B 65W GaN 2x USB-C i USB A, sivi
Tech-Protect C20W 2-priključni punjač, PD20W/QC3.0, crna
Dudao A4EU USB-A punjač, 2,1A, bijeli
Swissten Mrežni adapter 12W 1x USB-C i 1x USB-A, bijeli
Swissten GaN Mrežni adapter 2x USB-C Power Delivery 20 W, crni